Sale
1pcs Creative Laser Novelty 0.5mm Pen Kawaii Unicorn Student Stationery Onery Color Refill Gel Pen School Writing Tool
$5.99
Condition: brand new + high quality!
Description:
Name: Unicorn gel pen
Material: plastic
Color: purple, blue, white
Pen tip size: 0.5mm
Refill color: color
Size: about 15.5 * 1.7cm
Uses: student stationery, office supplies, children’s gifts, festivals, birthdays, advertising promotions
Packing list: 1 pcs ballpoint pen (color optional)
Note:
Photo color may differ slightly from actual product
Due to the color display of different monitors.





| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | TWBEB |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | ZF2081 |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| weight | 15.9g |
| size | 15.5*1.7cm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.