













| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Categories
$31.99














| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.