Sale
23Style 9pcs/set Multi-Color Pen Large-Capacity Color Handbook Pen Set Morandi Color for Student Neutral Pen Notes Drawing
$6.99
Name: Morandi Color Pen Set
Specification: 9 PCS/box
Package size: 104*143mm
Weight: 80g
Packing: Box












| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.