Sale
4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils with Eraser Smooth Writing Erasable Press Automatic Pencil School Office Supply Student Stationery
$5.99
4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils with Eraser Smooth Writing Erasable Press Automatic Pencil School Office Supply Student Stationery
Specification:
Product Nmae: 4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils
Quantity: 4pcs
Specification:
Product Nmae: 4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils
Quantity: 4pcs
Package list:
1* 4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils







| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | NONE |
| Writing Point | 0.5mm |
| High-concerned chemical | None |
| Body Material | Plastic |
| Lead Hardness | HB |
| Origin | Mainland China |
| Packaging | set |
| Type | Mechanical Pencils |
| Model Number | 4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils |
| Product Name | 4Pcs 0.5mm Mechanical Pencils |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.