0.5mm Cute Red Apple Mechanical Pencils with Eraser Automatic Pencil Set for School Kids Students Stationery Office Supplies
$6.99

| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Model Number | 0.5mm Mechanical Pencils |
| Type | Mechanical Pencils |
| Body Material | Plastic |
| Lead Hardness | 2B |
| High-concerned chemical | None |
| Writing Point | 0.5mm |
| Packaging | set |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.