Sale
50-100pcs 3030 3535 2835 repair LED LCD TV backlight beads 1W-2W 3V 6V cold white light commonly used
₪3.99





| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 2835 3030 |
| Voltage | 3V |
| Item Type | BALL |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.