Sale
Candle Holder Glass Golden Cup Candlestick Led Tealight Candles For Wedding Table Home Decoration Candle Gift Box Candlesticks
$19.99
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Name | Candlestick |
| Candle Holder decoration | table,bedroom,home ,wedding,festival,party |
| Candle Holder color | Golden |
| Candle Holder use | led candle light,tea light, candle |
| Candle Holder Size | 5.5×6.5×5.2cm |
| Candle Holder weight | 200g |
| Brand Name | NONE |
| Model Number | Candlestick |
| Style | Classic Style |
| Type | Tea Light Holder |
| Use | Home Decoration |
| Material | Glass |
| Function | Matching Cup Candle |
| High-concerned chemical | None |
| Candle Included | No |
| Matching Candle | Small Tealight |
| Origin | Mainland China |
| Handmade | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.