Classical Antique Cabinet Handles Brass Yellow Bronze Pulls Drawer Hardware Furniture Kitchen And Wardrobe Door Knobs
$6.99
Color: Yellow Bronze
Material: Zinc Alloy
Hole Distance: Single Hole/96mm/128mm/160mm/192mm/224mm/320mm
Package includes: 1 x handle with screws
NOTICE
1.If you need specific length screws, please leave the message when paying the order, otherwise we will ship the default size
2.Before purchasing, please confirm the size and color of the handle you need. Please see photo clearly before paying.
3.Measurement error in 1-3mm is acceptable
THANK YOU FOR YOUR SUPPORT:))

















| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | YUTOKO |
| Material | Zinc Alloy |
| High-concerned chemical | None |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
| Type | Furniture Handle & Knob |
| is_customized | Yes |
| Style | American |
| Certification | CE |
| Model Number | 40 |
| Pitch-row Specifications | 160mm |
| Hole distance | Single Hole/96mm/128mm/160mm/192mm/224mm/320mm |
| Discount | Please contact us |
| Use for | Kitchen Cupboards Handles, Cabinets Handles, Dresser Knobs, Pulls |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
















Reviews
There are no reviews yet.