Sale
ENCHEN MS003 Compact Foil Shaver With POP-UP Precision Trimmer Type-C Charging With Indicator 7000RPM Strong Motor
$10.99
ENCHEN MS003 Compact Foil Shaver With POP-UP Precision Trimmer Type-C Charging With Indicator 7000RPM Strong Motor













| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | ENCHEN |
| Gender | Men |
| Voltage | <20V |
| Power Type | Rechargeable |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable |
| Item Type | Electric Shaver |
| Charging Time | 8h |
| Function | Charging indication |
| Razor type | Mesh |
| Model Number | MS003 |
| With trimming device | Yes |
| Use | Whole Face |
| Certification | RoHS |
| Product Name | Electric Shaver |
| Rated Time | 45 mins |
| Weight | 123g |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.