Sale
30W Fast Charger Set USB C Port Wall Charging 3.3Ft Type-C Braiding Data Cable for iPhone 16 15 Pro Max Plus ipad Samsung Xiaomi
$6.99






| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | SGP Hybrid |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | 1 C Port |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | USB PD |
| GaN | No |
| Max. Output Power | 30W |
| Type | Quick charger |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.