Sale
LED Strip Lights,Bluetooth APP Control 5050 RGB Led Lights,5V USB LED Strip Colorful Led Tape For TV Backlight Room Decoration
$4.99














| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | Htomaza |
| High-concerned chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Is Batteries Included | No |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 5V |
| Certification | ROHS |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Strip type | SMD |
| Power Generation | Switch |
| Waterproof | No |
| Is Smart Device | Yes |
| Power Source | DC |
| Model Number | tv back light |
| Specifications (light beads / m) | 16 |
| LEDs Number/M | 16 |
| Item Type | Strip |
| Occasion | Living room |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













Reviews
There are no reviews yet.