Sale
Safety Goggles Eye Glasses for Cycling Working Women Men Clear Eye Sand Prevention Anti-Splash Wind Dust Proof Eyewears
$6.99
Describe
New blinds goggles, anti-spitting, dust-proof and sand-proof glasses, cycling sports goggles.
Specification
Material: PC
Lens color: transparent
Size: 152*130mm
Type: Goggles
Gender: unisex
quantity: 1
Package includes: 1*goggles










| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | glasses |
| material | PC, nylon |
| size | 14.5*4.8cm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.