VIVO 500000mAh Power Bank Built in 4 Lines Large Capacity Super Fast Charging Portable External Battery for All Phones 2026 NEW
$12.99
VIVO 500000mAh Power Bank Built in 4 Lines Large Capacity Super Fast Charging Portable External Battery for All Phones 2026 NEW
Specifications:
Product: Protable Mini Power Bank
Capacity: 10000mAh/30000mAh/50000mAh
Output parameters: 120W, PD20W
Input parameters: PD20W
Output port:Type-C, Lightning, USB
Input port:Type-C, USB
Material: ABS+PC
Color:Black, White,purple.bule
Features:
1. Mini portable with built-in drawstring.
2. Built in 4 charging cables.
3. Intelligent charging protection for safer charging.
4. Meet the aviation carry on standard and can be carried with you.
5.4 devices charging simultaneously.
6. Use high-density batteries to create an ultra compact and ultra mini body.
The package includes:
1 * power bank
1 * cable
1 * user manual













| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | VIVO |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Output Interface | USB-Type C |
| Input Interface | USB |
| High-concerned chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Charger & Battery in 1 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Certification | EAC |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Max Output | 120W |
| Color | White,Black |
| Capacity | 10000mAh,30000mAh,50000mAh |
| Feature 1 | for Huawei P50 P40 P30 P20 Pro Mate 40 20 30 Pro |
| Feature 2 | for aripods/airpods pro/ ipad/MacBook and other smartphones |
| Feature 3 | for Samsung S22 S21 S20 Ultra S21 S20 Plus Note 20 10 9 8 5 S10 S9 S8 |
| Feature 4 | For iPhone16/16Pro/16ProMax/plus |
| Feature 5 | For iPhone15/15Pro/15ProMax/plus |
| Feature 6 | For iPhone14/14Pro/14ProMax/plus |
| Feature 7 | LED Power Display |
| Feature 8 | Built-in Four Cables |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.