For Ulefone Rugone Xever 7 Pro TPU Silicone Phone Case for RugOne Xever7Pro 7Pro Black Transparent Cover Shell Protective Coque
$6.99
For Ulefone Rugone Xever 7 Pro TPU Silicone Phone Case for RugOne Xever7Pro 7Pro Black Transparent Cover Shell Protective Coque
Specification:
Meterial:TPU
Item Name:TPU case
Color:Transparent
Feature:Anti-knock,Anti-explosion,Durable
Design:Simple
Packing including :
1X TPU Case
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| model 1 | For Ulefone Rugone Xever 7 Pro |
| model 2 | For RUGONE Xever7Pro 7Pro |
| Color | Transparent/Black |
| Net Weight | 45g |
| Meterial | TPU |
| Feature | Ultra-thin, Ultra-light, Waterproof |
| Feature2 | Anti-drop, Anti-scratch |
| Item name | Clear TPU Silicone Phone Case |
| Brand Name | ACCKYJM |
| High-concerned chemical | None |
| Main Material | Pc + tpu |
| Features | Dustproof |
| Origin | Mainland China |
| Design | Plain |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.